Sprendimai sveikam namui

  • sveikata
5
Sending
User Review
5 (1 vote)

Greičiausiai nereikia stebėtis, jog statybų paslaugose, ne visada ir ne visus klausimus išmanome taip, kaip norėtųsi. Būtent dėl šios priežasties ieškome specialistų, kurie galėtų pasinaudoti savo žiniomis bei kompetencija. Visgi, nepaisant to, jog statybinių paslaugų įmonių pasirinkimas yra be galo didelis, vis dar susiduriame su ne iki galo ar nekokybiškai atliktais darbais. Būtent statybų sektoriuje jų pasitaiko išties dažnai ir grindu betonavimas tikrai nėra išimtis. Regis, tai nėra vienas sudėtingiausių ar daugiausiai technologijų reikalaujančių darbų, tačiau vis tik jis sugeba sukelti tam tikrus nesklandumus, kurie ateityje mums kelia problemas. Jei šiuo metu statote namą, planuojate tai daryti, o galbūt tiesiog žinote, jog ši paslauga jums bus reikalinga ateityje – mes pasidalinsime pagrindinėmis klaidomis, kurias atlieka betonuotojai. Tai jums padės apsidrausti nuo nemalonių situacijų ir išvengti defektų namuose. Klaidų statybų apsirinkimuose padaro kiekvienas, tačiau nesinorėtų, jog jomis taptų tie dalykai, dėl kurių mes patys lyg ir nebuvome atsakingi.

Pirmasis dalykas, kurį būtina paminėti – bendras grindų nelygumas. Nustebtumėte sužinoję, kiek daug meistrų negali išlaikyti tinkamo pasirinkto lygio grindyse. Kai kuriems trūksta patirties, na o kitiems apdairumo. Negalima pamiršti, jog kartais nuvilia ir technika, tačiau vartotojas ar paslaugos užsakovas dėl to tikrai nėra kaltas. Jei manote, jog grindys galėjo būti išbetonuotos nelygiai, tai padaryti išties nesudėtinga. Jums tereikia nedidelio guminio kamuoliuko, kurį galite įsigyti nors ir vaikų žaislų parduotuvėje. Padėkite jį ant grindų skirtingose namų vietose ir stebėkite, ar jis ima riedėti. Jei namuose yra duobių ar žemiausias taškas, kamuoliukas į jį ir nuriedės, na o tai bus tikrų tikriausias ženklas, jog grindu betonavimas buvo atliktas netinkamai. Jūs galėsite apie tai informuoti meistrus bei prašyti jų ištaisyti klaidas. Žinoma, tokie pokalbiai bei savo tiesos įrodinėjimai niekada nėra malonūs, tačiau turite suprasti, jog jūs mokate pinigus už paslaugą ir jei ji atlikta nekokybiškai, nereikia jaustis blogai bandant gauti paaiškinimus ar taisymo garantijas.

Kitas svarbus dalykas, į kurį būtina atkreipti dėmesį – dušo pagrindo betonavimas. Niekam ne paslaptis, jog šiuolaikiniuose namuose dušai dažniausiai neturi sienelių ar bortelių.  Tai daug patogiau tiek vaikams tiek mums patiems. Visgi, tam jog vanduo subėgtų į vandens nubėgimo sistemą, turi būti tam tikras nuolydis, na o juo pasirūpina patys betonuotojai. Jie turi būti informuoti, kur bus rengiamas dušas ir jog jame reikalingas nuolydis. Jei po šios informacijos suteikimo pastebėjote, jog grindys yra visiškai lygios – reikalaukite pataisymo. Mat priešingu atveju vanduo vonioje taps problema ir jūs susidursite su gerokai didesnėmis problemomis nei tikėjotės.

 
Reply