Namo statybų biudžeto paskirstymas – investuokite į sveikatą

Kiekvienas žmogus, apsisprendęs statyti nuosavą namą, tuojau pat darosi planą biudžetui ir žino, jog nuo jo nukrypti nevalia. Juk visi žinome bent po kelis atvejus, kai statybos prasideda ir niekada nesibaigia, nes žmonėms tiesiog pritrūksta lėšų. Kodėl taip apsirinkama ar apsiskaičiuojama? Kartais mes tikime tuo „palankiuoju“ scenarijumi, kuris leidžia manyti, jog viską gausime pigiai, na o realybėje susiduriame su kiek kitokia situacija. Taip pat dažnai manome, jog mums pakaks paprastesnių medžiagų ar statybinių sprendimui, tačiau atėjus laikui rinktis, investuojame į kokybę, kuri neretai kainuoja daugiau. Taip galutiniame rezultate pinigai tiesiog ištirpsta ir namo statybos pabaigtuvės atrodo dar labai toli. Visgi, sprendimas investuoti į kokybę tikrai nėra blogas, tiesiog galbūt ne visose situacijose tai turėtų būti prioritetas.

Jei kalbame apie kokybiškas medžiagas bei paslaugas, siltinimas poliuretano putomis, kokybiška stogo danga, langai – visa tai yra svarbūs pasirinkimai, kurie turės įtakos ne tik namo išvaizdai, bet ir gyvenimo kokybei. Tai dalys, atsakingos už šilumos, garso izoliaciją ir panašius dalykus, tad jei vertinate tai bei ekonomiją – šios sritys gali pareikalauti daugiau investicijų ir tai numatykite. Visgi, tokie dalykai kaip baldai, interjero detalės, santechnika – tai nėra pirmo būtinumo prekės. Visų pirma dėl to, jog ateityje, esant poreikiui visada glite juos pasikeisti naujais, tad nėra ko skubėti iš karto pirkti daiktus už didžiausią kainą rinkoje. Kad ir kaip bebūtų, baldų kokybė nėra tokia svarbi kaip paties namo statybinės medžiagos, tad mes jums siūlome orientuotis į ilgalaikius ir ilgaamžius pasirinkimus tik ten, kur tai būtina. Siltinimas poliuretanu greičiausiai yra vienas iš prioritetinių pasirinkimų, mat būtent jis labiausiai susijęs su namo išlaikymo ekonomija, kuri šiandien svarbi kiekvienam vartotojui.

Namo statybos yra didžiulė atsakomybė ir finansinis įsipareigojimas, tad labai svarbu laikytis biudžeto, kurį numatėte ir neišlaidauti ten, kur to visai nereikia. Jei suma, kurią galite skirti statyboms nėra itin didelė, pirmiausiai pasirūpinkite pagrindinėmis paslaugomis ir tik tada leiskite sau investuoti į antraeilius dalykus.
Reply