Kondicionierių remontas – galimi gedimai, remonto darbų kainos ir kitos smulkmenos

  • Kokybė
5

Nuosavo transporto teikiamas komfortas yra išties neįtikėtinas. Tai galimybė mėgautis kiekviena kelione, pamiršti visus rūpesčius ir tiesiog gyventi patogiai. Laikais, kai o ne kiekvienas gali įsigyti kad ir naudotą automobilį, jo atsisakyti tikrai nereikia. Tai šansas pagerinti savo gyvenimo kokybę, tad kodėl gi tuo nepasinaudojus? Tiesa, reikia nepamiršti, jog kartais naudotos transporto priemonės yra parduodamos su tam tikrai gedimais. Vienas iš dažniausiai pasitaikančių, kurio nė nepastebi pirkėjai – kondicionierius. Jį patikrinti atsimena vos keletas, na o pardavėjas tuo tik džiaugiasi, nes tai jam leidžia gauti norimą sumą pinigų už automobilį, kuris galbūt ne visiškai to vertas.Žinoma, net ir tikrinimo metu neveikiantis kondicionierius gali turėti išties paprastą paaiškinimą. Jam tiesiog reikalingas kondicionierių pildymas Kaune, kurio anksčiau ar vėliau prireikia visiems. Taigi, norėdami gauti tikruosius atsakymus, galite tik kreiptis į meistrus, na o priešingu atveju – perkate katę maiše.

Kalbant apie kondicionierių gedimus, galima išskirti kelis scenarijus, kurie pasitaiko dažniausiai. Pirmasis jų – kondicionieriaus sistemoje atsiranda freono nuotėkis. Taip nutinka dažniausiai seniems automobiliams nuo paprasčiausio nusidėvėjimo. Jaudintis tokioje situacijoje tikrai nereikia, mat tokio tipo gedimo remontas tikrai nėra itin brangus ar sudėtingas procesas. Geras meistras problemą pašalins be didesnių sunkumų, na po tuo pačiu jums tam nereikės skirti visų savo santaupų. Tai vienas iš tų gedimų, kai galima pasidžiaugti, jog viskas baigėsi tikrai gerai. Taip pat perkamo ar jau turimo automobilio kondicionierius gali neveikti ir dėl slėgio daviklio defekto. Tai vėlgi nesudėtingai pašalinamas gedimas, kuriuo pasirūpins net ir paprasčiausius darbus atliekantis meistras. Šio defekto šalinimas jums kainuos ko ne tiek, kiek ratų suvedimas Kaune, tad greičiausiai ir patys suprantate, jog suma tikrai nėra didelė. Na ir galiausiai, pats prasčiausias scenarijus ir diagnozė, kurią bijo išgirsti ko ne kiekvienas vairuotojas. Tai kompresoriaus gedimas. Žinoma, visada atsiranda ir didesnių problemų bei gedimų, kuriuos užfiksuoja automobiliuose, tačiau tiesa ta, jog kondicionieriui tai brangiausias gedimas, kuris pareikalaus nemažai investicijų. Šioje vietoje kainuoja ne tik meistro darbas, bet ir pats kompresorius, kuriam sugedus nėra kitos išeities kaip tik jį keisti nauju. Tai ir sudaro didžiausias sumas.

Išgirdę kondicionieriaus remonto darbų kainas kai kurie vairuotojai numoja ranka ir atsisako šios paslaugos, argumentuodami tuo, jog ji tikrai nėra būtina. Visgi, vasaros laikotarpiu važinėti automobiliu be kondicionieriaus yra velniškai nepatogu, o tuo pačiu ir pavojinga. Karštyje mūsų dėmesys negali būti lengvai koncentruojamas ir kartais kelyje priimami sprendimai gali būti netinkami. Mes siūlome nerizikuoti savo sveikata ir visada maksimaliai išnaudoti automobilio jums teikiamą komfortą. Investuokite į tai ir tikrai nepasigailėsite tokio savo sprendimo.

 

 

 
Reply